Translate

EN PL

ourStoryHeader

  

2014-09-16_019_TheLittleGym_HR (2)Tom & Maja

Właściciele

Nasza córka, Olivia, była jedną z pierwszych, która dołączyła do The Little Gym Den Haag w Holandii. Skończyła właśnie trzy lata i zdecydowaliśmy, że zorganizujemy jej przyjęcie urodzinowe właśnie w The Little Gym.

Miejsce było jasne, kolorowe, przyjazne i profesjonalne. I naprawdę, byliśmy pod wrażeniem tego co potrafi robić nasza córka.  

Nasza mała trzylatka robiła przewroty w przód na wysokiej równoważni i uwielbiała to! Uśmiech nie schodził jej z twarzy, była z siebie dumna! I to był ten moment, kiedy zakochaliśmy się w The Little Gym.

Jeszcze wtedy nie zdawaliśmy sobie sprawy, że organizując urodziny naszej córki w The Little Gym, zmienimy swoje życie na zawsze.

Tak spodobała nam się filozofia The Little Gym, że Tom opuścił firmę Heineken, w której pracował od 10 lat , i zainwestowaliśmy większą część oszczędności w zakup franczyzy i wprowadzenie marki do Polski.  

Chcieliśmy, aby polscy rodzice doświadczyli wysokiej jakości usług i profesjonalizmu jaki oferuje The Little Gym. Byliśmy podekscytowani tym, że pracując z dziećmi będziemy mieli możliwość usprawniania ich koordynacji, równowagi, pewności siebie, słuchania ze zrozumieniem oraz pomagania w nawiązywaniu nowych znajomości – a wszystko to w formie zabawy!

Naszym celem było nie tylko wprowadzenie marki The Little Gym na rynek polski, ale pomoc rodzicom w całym kraju w daniu ich dzieciom najlepszego startu w życiu. Dlatego w porozumieniu z The Little Gym Europe zdecydowaliśmy o zakupie Master Franczyzy obejmującej całą Polskę.

Master Franczyza oznacza to, że każdy kto jest zainteresowany otworzeniem placówki The Little Gym w Polsce musi skontaktować się z nami a my poprowadzimy go przez cały proces, aż do otwarcia drzwi ich własnej franczyzy The Little Gym. Chętnie spotkamy się z tymi, którzy chcieliby otworzyć The Little Gym w swoim mieście.

Sami otworzyliśmy dwie placówki w Warszawie i codziennie witamy rodziców i ich dzieci w Wilanowie in na Powiślu.

W listopadzie 2011 roku, otworzyliśmy The Little Gym Wilanów. Dziś, na Wilanowie,  prawie 500 dzieci w wieku od 4 miesięcy do 11 lat raczkuje, chodzi, biega, robi gwiazdy i salta każdego tygodnia.

A w styczniu 2016 otworzyliśmy The Little Gym Powiśle. Tylko w ciągu 3 miesięcy zapisaliśmy prawie 150 osób, które każdego tygodnia przychodzą na zajęcia.

Rodzice mówią nam, że widzą pozytywne zmiany w swoich dzieciach. Są spokojniejsze, bardziej pewne siebie, silniejsze fizycznie i bardziej skłonne do próbowania nowych rzeczy.

Mamy i tatusiowe mówią nam, że lubią spędzać czas z dziećmi w The Little Gym, widzieć jak są z siebie dumne, jak ich pewność siebie rozkwita za każdym razem kiedy uczą się nowych umiejętności lub poznają nowych przyjaciół.

Słyszymy również, że The Little Gym jest dla nich domem z daleka od domu – maja wrażenie, że są częścią czegoś specjalnego.

Podoba nam się, że rodzice przychodzą do nas aby spotkać się z przyjaciółmi, wypić kawę i skorzystać z przywilejów jakie daje im członkostwo klubu.

Cieszymy się, że możemy  zapewnić rodzicom ciepły, gościnny klub, w którym dzieci nie tylko stają się bardziej pewne siebie i silniejsze, ale również dlatego, że mamy możliwość kreowania poczucia przynależności w dzisiejszym, tak zajętym i zabieganym, świecie.

Mamy nadzieję, że niebawem się zobaczymy!

Tom & Maja
Master Franczyzobiorcy na Polskę
Właściciele – The Little Gym Wilanów i The Little Gym Powiśle