Translate

EN PL

blogHeader

 

ZGODA NA OTRZYMYWANIE INFORMACJI O AKTUALNOŚCIACH I WIADOMOŚCI PROMOCYJNYCH

  

DANEZGODA NA OTRZYMYWANIE INFORMACJI O AKTUALNOŚCIACH I WIADOMOŚCI PROMOCYJNYCH

The Little Gym® Wilanów będzie przesyłać Państwu informacje o swoich produktach i usługach oraz specjalne materiały promocyjne, a także może współpracować z innymi organizacjami związanymi z funkcjonowaniem The Little Gym®. The Little Gym® Europe i jej franczyzobiorca The Little Gym® Wilanów będą traktować Państwa dane z należytym szacunkiem i nie sprzedadzą ani nie przekażą ich żadnym partnerom. Oferty partnerów będą wysyłane wyłącznie za pośrednictwem wiadomości od The Little Gym® Europe i jej franczyzobiorcy The Little Gym® Wilanów.


Przyjmuję do wiadomości, że decyzja dotycząca zgody na otrzymywanie treści promocyjnych wysyłanych drogą elektroniczną oraz udzielenia powyższych zezwoleń w niniejszym formularzu należy do mnie oraz że mogę zrezygnować z otrzymywania treści promocyjnych wysyłanych drogą elektroniczną i wycofać wszelkie udzielone zgody w dowolnym momencie poprzez wysłanie prośby wraz z potwierdzeniem tożsamości do The Little Gym® Wilanów lub na adres wilanów@thelittlegym.eu.

* Pola obowiązkowe

Security Check
Please enter the text below
CaptchaImage
Can't read text above? Try another text.

Administratorem przetwarzania danych osobowych jest The Little Gym® Europe (The LifeSkills Company S.A., 62 boulevard de la Woluwe, B-1200 Bruksela, Belgia). Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych [Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 679/2016] w celu zapewniania zamówionych produktów i usług lub żądanych informacji dotyczących The Little Gym® Europe i jej franczyzobiorców, ich produktów, usług oraz promocji. Przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych oraz ich korygowania, a także sprzeciwienia się ich wykorzystywaniu w celach marketingowych. Ze swoich praw mogą Państwo skorzystać w naszym obiekcie lub poprzez wysłanie prośby wraz z potwierdzeniem tożsamości do The Little Gym® Wilanów, korzystając z adresu: wilanow@thelittlegym.eu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie na stronie internetowej: tutaj.